Nubax Trio w domowej terapii kręgosłupa

Nubax® Trio jest najnowszym, prostym w przenoszeniu i bardzo łatwym w użyciu urządzeniem terapeutycznym zaprojektowanym w celu przynoszenia ulgi od bólu i zmniejszenia sztywności kręgosłupa. To opatentowane urządzenie medyczne pozwala na skorzystanie z klinicznej jakości terapii łatwo i przyjemnie we własnym domu, gdzie tylko oraz kiedykolwiek będzie potrzebna.

Eksperci szacują, że blisko 80% populacji doświadczy poważnych dolegliwości od kręgosłupa na pernym etapie swojego życia [1]. Ludzie na świecie poszukują relatywnie niedrogiego i skutecznego rozwiązania stosowanego w domu w celu przezwyciężania tego  potencjalnie wyniszczającego schorzenia. W odpowiedzi na postawione wymagania zaprojektowano urządzenie Nubax® Trio tak, aby każdy mógł skutecznie i przyjemnie walczyć o swoje zdrowie opraz o radość z życia bez bólu kręgosłupa.

Technologia Nubax® Trio została rozwinięta w Australii w latach dziewięćdziesiątych. Opierała się na dobrze udokumentowanej teorii dekompresji kręgosłupa będącej podmiotem wielu udanych prób klinicznych. Szybko Nubax Trio stał się najpopularniejszym w Australii urządzeniem trakcyjnym wykorzystywanym na co dzień przez zawodowoych terapeutów, profesjonalnych sportowców oraz ludzi z wielu dziedzin życia

Nubax Trio działa na prostej zasadzie dźwigni rozciągającej twoje plecy podczas spokojnego leżenia na urządzeniu. Całe ciało pochylone do przodu zostaje utrzymane na wspólnym punkcie obrotu utrzymując ramiona oraz biodra podczas przyjemnie odczuwalnej trakcji, która tworzy rozciągnięcie ciała wzdłuż kręgosłupa. Tak zaaplikowana trakcja daje uczucie pozytywnego rozciągnięcia napiętych i przykurczonych struktur większości tkanek stymulując ich regenerację oraz lepsze funkcjonowanie.

Korzyści ze stosowania:

  • polepsza mobilność i elstyczność pleców oraz kręgosłupa
  • używane regularnie utrzymuje plecy w doskonałej kondycji chroniąc przed pojawieniem się dolegliwości
  • wspomaga rozgrzewkę przed i potreningu chroniąc przed kontuzją pleców lub przeciążeniem kręgosłupa
  • utrzymuje kręgosłup w całkowicie neutralnej pozycji zapobiegając ryzyku kontuzji
  • regularnie i właściwie stosowane znacząco zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i piersiowym
  • zapobiega przed rozwojem wielu rodzajów skolioz w odcinku piersiowo-lędźwiowym
  • doskonale wspomaga leczenie terapeutyczne bólów kręgosłupa innymi metodami
  • w dowolnej porze dnia i nocy wykorzystywane przez wiele osób poprzez indywidualne dopasowanie ustawień

Więcej informacji na: www.nubax.pl

[1] – Źródło: American Chiropractic Association

Dodaj komentarz