Nowe lampy Bioptron

Gdzie kupić nową lampę bioptron? Jedyny bezpieczny zakup jest od producenta, czyli od Zepter International, który w Szwajcarii produkuje 3 modele lamp do naświetlania w warunkach domowych i profesjonalnych.

Bioptron Compact 3 ma średnicę filtra 4cm, i jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w warunkach domowych jak i profesjonalnych, lampa boptron pro1 to większe pole naświetlania, filtr o średnicy 11cm – więc szybsze efekty leczenia, światło obejmuje większą powierzchnię. Bioptron2 to najwieksze urządzenie medyczne od Bioptron – średnica filtra wynosi 15cm, to lampa do zastosowania klinicznego, a i w domu spełni swoją rolę idealnie, posiada ona 3 statywy, także do zastosowania w domu. Szerokie możliwości zastosowania lamp bioptron sprawiają, że jest to najbardziej popularny sprzęt medyczny w naszych domach. Profilaktyka rozwiązuje wiele zdrowotnych problemów, bioptron daje możliwość szybkiej reakcji i skutecznego leczenia przy pojawieniu się pierwszych objawów choroby.

Jestem przedstawicielem medycznym firmy Zepter, kupując za moim pośrednictwem otrzymasz lampę Bioptron wysłaną bezpośrednio z Zeptera, fakturę VAT od Zepter, kartę gwarancyjną 24 miesiące, gwarancja liczy się od dnia wystawienia f-ry od Zepter. Zapraszam do bezpiecznych zakupów na www.bioptron-zepter.com.pl.

Bioptron to sprzęt medyczny z właściwościami leczniczymi i profilaktycznymi potwierdzonymi klinicznie przez lekarzy na całym świecie. Bioptron jest najekonomiczniejszym leczeniem bez szkodliwego promieniowania UV.

Dodaj komentarz