Najlepsze metody do leczenia kręgosłupa

Nubax® Trio po blisko dziesięciu latach badań stał się najbezpieczniejszym na świecie sposobem na domowe rozciągnięcie kręgosłupa z którego korzystać może szerokie grono pacjentów. Co za tym przemawia? Na pewno poręczność urządzenia, które przynosi ulgę od bólu kręgosłupa i w ogólności pleców dzięki właściwej trakcji kręgosłupa. Testy kliniczne przeprowadzone na Uniwersytecie Zachodniej Australii udowodniły, wyższość tego urządzenia nad innymi osiągając pozytywne wyniki od tych, których terapia kręgosłupa opierała się na dotychczasowych tradycyjnych metodach. Stąd stało się normalnym stosowanie tego typu urządzeń do leczenia kręgosłupa przez placówki opieki zdrowotnej.

W 70% przypadkach ćwiczenie powodowało jeżeli nie natychmiastową to przynajmniej chwilową ulgę od bólów w całym odcinku lędźwiowym. Zmniejszenie kompresji krążków międzykręgowych powoduje stymulację procesy regeneracyjnych wewnątrz Twojego kręgosłupa! Drugim ważną zaletą jest czas. Rehabilitacja tradycyjnymi wyciągami trakcyjnymi wymaga dość częstych wizyt w placówkach rehabilitacyjnych do tego tracicie pieniądze, które wykorzystać można w przyjemniejszy sposób. Z pewnością niejednokrotnie w przeliczeniu z kosztem zakupu naszego urządzenia koszty pokryte będą bardzo szybko. Terapia jest na tyle komfortowa, że ćwiczyć możemy w dowolnej porze dnia i nocy. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z jednego urządzenia przez pozostałych członków rodziny.

Zastosowanie urządzenia terapeutycznego Nubax® Trio jest skuteczne, w zdrowiu zawodowym, terapii i leczeniu, sporcie i rozgrzewce przed treningowej oraz w ogólnym rozluźnieniu. Służy leczeniu zwyrodnień kręgosłupa, poprawy  zwyrodnień krążków międzykręgowych, a przede wszystkim w leczeniu rwy kulszowej. Jak w większości przypadkach urządzeń rehabilitacyjnych występują wskazania i przeciw wskazania. Wszelkie aspekty zostały tych zagadnień zostały opublikowane na naszej stronie www.nubax.pl
Zachęcamy do odwiedzania naszego serwisu i zapoznania się z tym skutecznym urządzeniem.

Dodaj komentarz